https://www.high-endrolex.com/41 Medicis Jobboard | Anuncio - Cardiólogo - Medic Specialist Cardiolog - Bucuresti - Rumanía

HRS STAFFING SERVICES

RO Intrarea Catedrei nr. 2, parter, modul P10, SECTOR- 1
14162 - Bucuresti, Rumanía

Informaciones complementarias

HRS Romania is a workforce management solutions hub, home to Senior HR Consultants who always act as business improvement architects. Start-ups or

Ver el perfil
HRS STAFFING SERVICES Contacto

Medic Specialist Cardiolog

Bucuresti / Rumanía 07/11/2022

Elementos principales

  • Especialidad - Cardiólogo
  • Ciudad - Bucuresti
  • País - Rumanía
  • Tipo de categoría profesional propuesta - Medic specialist
  • Tipo de contrato - Contract nedeterminat
  • Experiencia - Experimentado (+ de 5 años de experiencia)
  • Duración del contrato - Sin importancia
  • Fecha de incorporación - 14/11/2022

Descripción

Pentru unul din clientii nostri, unul dintre liderii mondiali în furnizarea de servicii medicale de îngrijire a pacienților cu boli renale, tratând aproximativ 38.000 de pacienți din întreaga lume, suntem in cautarea unui Medic Specialist Cardiolog.

Responsabilitati:

  • Derularea activitatilor specifice departamentului de cardiologie;
  • Cunostinte operare PC - nivel mediu;
  • Completeaza documentatia legata de examinarea pacientului;
  • Intocmeste situatii medicale;
  • Respecta confidentialitatea actului medical.

Cerintele rolului:

  • Studii superioare in Medicina, specializarea Cardiologie;
  • Certificat de membru de la Colegiul Medicilor din Romania, avizat;
  • Drept de libera practica;
  • Buna cunoastere a legislatiei in domeniul medical;
  • Bune cunostinte de utilizare a calculatorului, de operare PC;
  • Cunoaşterea managementului ingrijirii pacientului;
  • Abilitate in aplicarea tehnicilor de ingrijire a pacienților cu patologie de specialitate si a pacienților cu comorbiditati aflați in program de dializă.
Volver